*8078

מזל טוב למדינת ישראל ! עיר חוף חדשה נולדה !

07/06/2016

ממש ליד מפרץ קיסריה, על רצועת חוף ארוכה בשטח השיפוט של חדרה, הולכת ומוקמת בימים אלה עיר חוף אמיתית ! שכונת וילות (שנמכרה כולה) ומגדלי יוקרה במרחק 300 מטר מהים, הם רק התחלת הסיפור

מה אומר לכם המושג ״עיר חוף״ ?​ בתים על הים ? טיילת מסעדות וחנויות ? חוף לבן עם שמשיות ומיטות שיזוף לבנות ?חופש ? שמש ? ים כחול ? כנראה שהכל גם יחד... וזה מה שאכן מצפה לרוכשים דירה בפרויקט החוף המרשים ״החוף הלבן״.

אלא שפרויקט המגורים מהווה רק אחד המרכיבים בפרויקט החוף הלבן ומדובר בלא פחות מעיר חוף קטנה וחדשה הכוללת מרכזי מסחר, שדרת מסעדות, מולטי-מארקט ובו מאות דוכני אומנות ואוכל, מדרחוב יוצר, כפר נופש תאילנדי ורצועת חוף ים ענקית ומשקעת הכוללת מתחמי הצללה, מגוון רחב של שירותים ופעילויות לכל המשפחה.

ממש בדומה לישובי החוף המפורסמים והמצליחים בישראל, ישובים כמו דור ועתלית שליד חיפה, מכמורת, הרצליה ונתניה כך גם במקרה זה, הצפי הוא לצמיחתה המהירה של רצועת החוף החדשה והפיכתה לעוד מוקד משמעותי של מוגרים וקיט בישראל.

אין ספק שרצועת החוף של החדשה תהפוך עד מהרה גם לאחד ממוקדי הבילוי החשובים והמשפיעים בישראל. הנגישות הגבוהה למחלף כביש החוף וסלילתם של כבישי גישה נוספים (כגון כביש 9 אשר יחבר את חדרה לכביש 6) והמרחקים הקצרים- דקות ספורות מקיסריה וכרבע שעה מהרצליה הופכים אותה לרובע מגורים יוקרתי ופתרון מגורים ובילוי פנטסטי עבור רבים החולמים לגור ולנפוש בקרבת הים.


בפרק זמן של פחות משנה נמכרו למעלה מ-300 יחידות דיור, שיווקה של שכונת הווילות "קיסרית" המונה כ-120 בתים וכמו כן שיווקם של למעלה מ-200 יחידות דיור ב-3 מגדלים הנבנים בסטנדרטיים תל אביביים הסתיימו בהצלחה.

קבוצת אסיה, היא החברה היזמית והיא בעלת מרבית השטחים בחוף וברשות הבעלים קרקעות של אלפי דונמים נוספים בישראל. הנהלת החברה וצוות העובדים אשר ליוו את ניהולו של פרויקט YOO ורוטשילד 1,בניצוחו של אדריכל העל פרופ' משה צור והיועצים המובילים בישראל, תכננו בנייה איכותית בטיבה ובמרכיביה והמפרט היוקרתי כולל בכל דירה: מערכת בית חכם, קירות מסך עם רפרפות מתכווננות, חלונות זכוכית בידודית ""Double glazing ,פיר פנאומטי מהראשונים שהותקנו בישראל, מטבחי Armani DaDa, ברזים מבית Hansgrohe ,מערכת מיזוג אוויר מיני מרכזי, מעליות מודרניות מפוארות הנעות בקצב של 2.5 מטר לשנייה המופעלות בצורה עצמאית על ידי גנרטורים במקרה של הפסקות חשמל , לובאים מפוארים מרוהטים ע"י Armani Casa עם שומר 24/7, חדר כושר מרווח ומאובזר, פארק המשתרע על 7 דונמים ובו בריכת שחיה בגודל 200 מ"ר , חניות תת קרקעיות ועוד.

מחירי הדירות האמירו עם התקדמות שלבי השיווק והבניה אך גם עתה ניתן למצוא דירות חדשות עם פנורמת נוף מושלמת אל הים במחירים של קצת פחות מ-2 וחצי מיליון ש״ח ₪ ולא יותר מ-3 וחצי מליון לדירות הגדולות. לשם ההשוואה דירות הנמכרות על קו החוף בעיר ימים נתניה, נמכרות במחירים כפולים ולמעלה מכך. לכן לא פלא הוא שרבים בעלי עין חדה ממהרים ורוכשים כאן דירות.

בימים אלה משווקת החברה את דירות הוילה-טריו, דירות מיוחדות הכוללות 3 כיווני אוויר ואור והצופות לעבר הים הפתוח והסביבה. הבנייה נמצאת בעיצומה וכל מי שמגיע לאזור חש במהפך האורבני רב העוצמה!